На засідання Верховної Ради, до якого закликали опозиціонери, прийшли значна кількість депутатів із владної фракції.
Про це у своєму Facebook повідомив депутат від "Батьківщини" Володимир Ар’єв.
"В ВР сходяться депутати. Вже пару десятків регіоналів. Є несподівані прізвища", - написав Ар’єв.
Як відомо, опозиційні фракції та частина позафракційних депутатів закликали Раду терміново зібратись у четвер.
Спікер Партії регіонів Володимир Олійник заявив, що фракція на це засідання не прийде.
Після кривавих подій 18-20 лютого уже значна частина депутатів з ПР та позафракційних оголосили про свій перехід на бік народу.
