Протестувальники не підуть з Майдану, поки не будуть виконані всі вимоги. Про це заявив лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк після підписання угоди з врегулювання кризи в України з президентом Віктором Януковичем, передає "УНІАН".
Опозиціонер наголосив, що політичні опоненти 20 лютого протягом тривалого часу наполягали на звільненні Майдану та інших вулиць.
"Це ніколи не було б прийнятно. Ми б на це ніколи не погодились. Ми чітко висловили позицію. Люди будуть, поки не будуть виконані всі пункти", - додав політик.
Раніше повідомлялося, що Янукович та опозиціонери підписали угоду щодо врегулювання кризи.
- 1 просмотр
