Сьогодні, 27 березня, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк на засіданні Верховної Ради заявив, що 50% усього автомобільного парку органів державної влади буде продано.
"Ми оголошуємо приватизацію всіх об'єктів державної власності, які знаходяться у так званому Державному управлінні справами – дачі, заводи та інша нерухомість, яка не потрібна державі, повинна бути продана", - заявив Яценюк.
Також буде припинено фінансування "Пуща-Водиці" та "Конча-Заспи", і всі, хто там проживає.
Як зазначив Яценюк, державні дачі високопосадовців, нинішніх та колишніх, мають оплачуватися ними з особистих коштів. Прем'єр запропонував їм викупити ділянки землі.
- 1 просмотр
