Аваков наголосив на тому, що не став би главою МВС, якби хотів бути популярним і заявив, що піти у відставку для нього не проблема.
"Коли цього вимагає "Правий сектор", Ганна Герман або Інна Богословська, у мене це викликає абсолютно змішані й цілком однозначні відчуття. Відставка - не проблема для мене ні три дні тому, ні зараз, негайно. Проблема для мене, куди піде у цьому разі країна. Ми підемо в бік банд, що перемогли, як у Сомалі, чи ми підемо все-таки у бік порядку?".
- 5 просмотров
