Сьогодні, 19 травня, президент Росії Володимир Путін дав команду главі Міноборони РФ повернути війська, що брали участь у навчаннях в Ростовській, Бєлгородській і Брянській областях, в місця постійної дислокації.
Весняна фаза підготовки військ завершена.
"Путін дав команду міністру оборони повернути війська, що брали участь у навчаннях, в місця постійної дислокації і продовжити бойову підготовку на прилеглих полігонах", - повідомили в Кремлі.
- 1 просмотр
