Служба безпеки України ліквідувала підпільну наркотичну лабораторію та вилучила понад 10 кг. марихуани.
5 листопада ц.р. у Подільському районі міста Києва при спробі реалізувати партію наркотичного засобу затримано члена організованої злочинної групи наркоділків.
У ході проведення подальших оперативно-розшукових заходів у Бориспільському районі Київщини виявлено нарколабораторію, в якій зловмисники виготовляли марихуану та готували її на продаж.
Під час проведення огляду будинку, де розміщувалася нарколабораторія, було виявлено обладнання (лампи денного світла, нагрівачі, система поливу тощо) для вирощування наркотичного зілля, 18 кущів конопель висотою понад 1 метр, вирощених методом гідропоніки, та 2 чорні пакети, наповнені марихуаною. Загальна вага вилученого наркотичного засобу – більше 10 кг.
Слідство триває.
- 2 просмотра
