Леоніда Шоломицького звинувачують у розкраданні 12 млн гривень.
За версією слідства, київське підприємство заплатило гроші одеській фірмі за 20 корпусів для виробництва БТРів. Проте ні грошей, ні військових машин досі так і не має.
Підозрюваний запевняє, що його підставили. Нібито оборудку здійснив його заступник, який зараз у розшуку.
"Я сиджу невинуватий. У мене неповнолітня дитина, двоє старих батьків, котрі не ходять нікуди", - бідкається фігурант справи.
Шоломицький на посаді виконувача обов'язків директора пробув лише місяць. Підозрюваного можуть звільнити під заставу у 6 млн гривень.
