Так багато пожеж за перші два місяці 2011 ще не було. Цілих 16 разів всього за одну добу 10 лютого мнсники Києва виїжджали на виклики про спалахи. На щастя, у вогні ніхто не постраждав.Крім рекордної кількості пожеж у Києві також було зареєстровано 616 заяв про злочини. Третю частину з них міліціонери розкрили по "гарячих слідах".
Більше за все в четвер, 10 лютого, було пограбувань - 139 разів злодії крали мобільні телефони, гаманці, а також грабували квартири і машини киян. Майже в два рази менше було хуліганств - всього 72 помічених випадку. 47 їх них вже розкрито, повідомляє прес-служба МВС у Києві.
Чимало було і економічних злочинів - 15 штук і спійманих наркодилерів - 27 осіб. Також міліціонери встигли затримати чотирьох хабарників і розкрити одну з чотирьох крадіжок в особливо великих розмірах.
На щастя, вбивств, розбійних нападів та випадків здирництва за минулу добу помічено не було. А от у середу, 9 лютого, було скоєно вбивство, яке мвдшнікі розкрили по "гарячих слідах". Киянин у п'яному угарі заколов свого сусіда. Коли він зрозумів, що сталося, серце чоловіка зупинилося і він загинув прямо в кабінеті слідчого.