Вчора, 11 вересня, невідомий пограбував рентген лабораторію Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит", про це повідомили в ГУ МВС Києва.
Як стало відомо, чоловік зайшов в лабораторію і скориставшись тимчасовою відсутністю лаборанта, і викрав пульт від сучасного томографа.
Правоохоронці і лікарі припускають, що пульт залучив зловмисника, адже виглядає він як ноутбук. Лікарі, зрозумівши, що сталося, кинулися наздоганяти викрадача, але він встиг сховатися в невідомому напрямку.
Зараз проводяться оперативно-розшукові дії.
Однак, відсутність пульта ставить лікарів в скрутне становище, адже сучасний томограф без нього неможливо включити - на комп'ютерному пільте була встановлена спеціальна програма запуску.
