Лідер партії "УДАР " Віталій Кличко виступив на мітингу на Майдані разом з дружиною Наталею , яка прийшла підтримати активістів.
Він звернувся до людей з тим , щоб вони не розходилися і залишалися всю ніч на Майдані. "Ми повинні встояти , щоб перемогти , і ми обов'язково переможемо. Я звертаюся до вас - не піддавайтеся на провокації , які може влаштовувати владу. Не вживайте алкоголь. Ми повинні вести себе гідно , бо ми вийшли з гідною метою за гідне життя " , - сказав Віталій Кличко .
" Запрошуйте сюди своїх рідних і друзів Ми всі повинні бути тут сьогодні разом Зі мною тут моя дружина , і вона теж хоче звернутися до вас. ». , - Відзначив лідер " Удару" .
Наталія Кличко сказала , що вона на мітингу з людьми як жінка і як мати. "Мені дуже приємно бачити сьогодні тут стільки людей. Бачу багато і жінок. Ми , українці , - велика нація . Головне - все робити з любов'ю і добром у серці . Ми гідні кращого життя , бо живемо в найкращій країні " , - сказала Наталія Кличко .
- 1 просмотр
