Зовсім юна, але не по роках свідома киянка, яка подарувала бійцю "Азова" оптичний приціл, хоче вступити в полк. Нагадаємо, що раніше маленький киянин вирішив передати всі заощадження українським військовим.
Про це полк "Азов" інформує на власній сторінці у Facebok.
"Коли вона виросте, ми, сподіваємося, будемо вже дивізією. Не втомлюємося дякувати всім небайдужим патріотам за посильний вклад у нашу спільну справу! Разом переможемо! Слава Україні!", - дякують бійці.
"Її вчинок приклад для багатьох старших наших співвітчизників!", - переконані в "Азові", говорячи про маленьку киянку.

