Свічка з Вифлеємським вогнем відсьогодні і аж до Різдва горітиме в Колонному залі Київради.
Священне полум'я прибуло до України ще на початку тижня і розійшлося по церквах чи не всіх конфесій. Воно навіть побувало в гостях "Сніданку з "1+1". Але такого рівня державну установу святий вогонь освітить собою вперше. У столичній мерії обіцяють: запалити свою свічку від Вифлеємської зможе кожен охочий, у робочі години всіх пускатимуть вільно. Чиновники закликають громадян і собІ брати, і з ближнім ділитись.




