Весну-2018 українська столиця зустрічатиме в оновленому вигляді. Про це заявив напередодні київський мер Віталій Кличко на відкритті скандального Театру на Подолі. На Київ чекають кардинальні зміни – влада «взялась» за улюблені місця киян і туристів, Андріївський узвіз, Пейзажку і не тільки.
Міський голова запевнив, вже у травні наступного року кияни та гості міста зможуть побачити оновлені Андріївський узвіз, Алею художників та Пейзажну алею. Остання, судячи зі слів Кличка, буде повністю реставрована. Крім того, кардинальні зміни чекають на ще декілька історичних місць Києва – буде оновлено 115-річний фунікулер та Володимирську гірку. На Володимирській гірці, зокрема, з’являться нові алеї, а от які зміни чекають на фунікулер, чиї попередні трансформації не надто прийшлись до душі населенню, поки не розголошується.
Крім того, Віталій Володимирович запевнив, що вже розпочато підготовку до будівництва пішохідного мосту по швейцарському проекту, який з’єднуватиме Володимирську гірку та Маріїнський парк. Таким чином з’єднаються дві популярні серед туристів зони. На мосту будуть пішохідні та велосипедні доріжки, оглядові майданчики, системи відеонагляду та освітлення. Повідомляється, що даний проект не є технічно складним і його спорудження має завершитись до 2019-ого року. А «служитиме» такий міст щонайменше 100 років.
Іще одне сполучення планується між аркою Дружби народів та Трухановим мостом – канатна дорога з продовженням її на другому етапі до столичного Гідропарку. Інвестори на цей проект вже знайдені, а от на інший – будівництво парку розваг у Гідропарку, яке обійдеться у 500 мільйонів доларів, влада Києва ще шукає фінансування, однак налаштована оптимістично.
- 8 просмотров
