Міська електричка , яка на сьогоднішній день опинилася на межі банкрутства. Все більше збільшує інтервали між прибуттям поїздів. Ось тільки оповістити про ці зміни у графіку якось ніхто не спромігся .
« На станцію « Сирець » я прийшов у 20:15 , - розповідає « Пульс Києва » столичний житель. За розкладом електричка мала прибути в 20:41 , наступна - у 20:58 , а прийшла в 21:18 ». Тобто тільки годину довелося чекати транспорт.
Залізничники заявляють , що така ситуація складається через те , що кілька складів міської електрички зараз стоять на ремонті. Через це інтервал руху поїздів збільшився на 40 хвилин, і буде рости далі. На Південно -Західній залізниці заявляють : склади лагодити не будуть, поки місто не заплатить за рахунками. На сьогоднішній день місто має ПЗЗ 58 мільйонів гривень за користування інфраструктурою.
