Народний депутат фракції Партії регіонів Ганна Герман вважає, що рішення прем'єр-міністра Миколи Азарова написати заяву про відставку у нього визріло давно.
"Я думаю, це рішення у нього визріло вже давно", - сказала вона журналістам.
На її думку, на рішення Азарова не вплинув результат вчорашньої зустрічі президента з опозицією.
"Я думаю, він сам розумів, що це мудре рішення. Це рішення потрібно прийняти для спокою, компромісу", - заявила Герман.
Крім того, депутатка зазначила, що новим прем'єром має бути опозиціонер.
"Очевидно, новим прем'єром повинен бути хтось від опозиції", - заявила вона.
Герман вважає, що зараз потрібно створювати коаліційний уряд.
- 1 перегляд
