Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок заявив на засіданні Верховної Ради, що питання амністії не актуальне. Воно може стосуватися лише винних людей. Але протестувальники ні в чому не винні.
"Амністія стосується винних. Не можна говорити про амністію, оскільки протестувальники не винні", - заявив Тягнибок.
Як відомо, Рибак заявив, що сьогодні Рада буде повертатися до Конституції-2004 та розгляне питання амністії. Рибак розповів про те, що потрібно розглянути в Раді сьогодні.
