Екс-міністр МВС Юрій Луценко на другий день після звільнення Юлії Тимошенко зустрічався з нею.
"Вона дуже знесилена. Я хоч і провів півтора роки в кам'яному мішку камери смертників, але все ж щоденно ходив на прогулянку, дихав повітрям, ловив краплі дощу. Вона провела понад два роки без свіжого повітря, без сонячного світла", - пише у себе на сторінці у Facebook екс-чиновник.
"Коли цілував на сцені, відчув стійкий запах тюрми. Ходити не може. Під час виступу на Майдані вона пару разів ледь не втратила свідомість від різких змін і емоцій", - пише Луценко.
Також Луценко зазначив, що вони понад годину говорили про ситуацію в демократичному таборі, про Майдан, покарання злочинців, реформи . раніше повідомлялося, що Тимошенко закликала Майдан нікуди не розходитись.
