Мер Києва Віталій Кличко несподівано назначив своїм радником музиканта та соліста гурту "ВВ" Олега Скрипку.
Тепер Скрипка займеться питанням з благоустрою Андріївського узвозу
"Я хочу оголосити: ми говорили, що, крім усього, потрібний статус. Добре, статус: радник мера за напрямком проекту "Андріївський узвіз" з усіма повноваженнями, які необхідні", - сказав Кличко.
Він додав, що Скрипка погодився курирувати проект одної з найстаріших вулиць столиці. Кличко наголосив, що наразі вкрай невдоволений станом Андріївського узвозу, зокрема, рухом по узвозу транспортних засобів, відсутністю громадських туалетів.
