Уже кілька днів потяги міської електрички у Києві невідомі "обстрілюють" камінням, яке пробиває подвійне скло.
Як повідомили очевидці, такі "обстріли" відбувалися щонайменше два дні підряд 7 і 8 жовтня близько сьомої години вечора на перегоні між станціями "Вишгородська" і "Сирець".
Під час інцидентів у вагоні було небагато людей, тож постраждалих від каміння та осколків скла не було.
Крім того, за даними очевидця, міліції та працівникам станцій відомо про цю проблему, а машиністи попереджені. Проте "обстріли" камінням не припинился.
- 2 перегляди
