Біля Верховної Ради почались безлади з боку пікетувальників.
До центральних дверей ВР близько півдня почали кидати димові шашки та вибухові пакети. Досить часті вибухи лунають і на Грушевського. Кидати димові шашки почати після криків з натовпу "ОУН-УПА" - офіційне визнання!".
Правоохоронці вдягаються у повну амуніцію.
Переважна більшість пікетувальників під парламентом стоять під прапорами ВО "Свобода", вони за рахунок партії приїхали з різних куточків України.
Люди зібрались під Радою з різних приводів, але здебільшого вимагають прийняття законів про статус біженців та антикорупційного пакету.
