Про це повідомляє прес-служба глави Луганської ОДА Геннадія Москаля.
За його словами, супротивник напав на 31-й та 32-й блокпости Нацгвардії в районі Бахмутки. Під ча атаки була підпалена українська техніка, зв'язок з нацгвардійцям зник.
"Бій триває і в ці хвилини. Підпалені український БТР та БМП. Зв'язок із блокпостами втрачено, туди направлено підкріплення регулярних збройних сил та Нацгвардії", - йдеться у повідомленні прес-служби Москаля.
Він додав, що сьогоднішня активізація терористів пов'язана з Покровою і місцева влада вже попереджала про можливість збройних провокацій на 14 жовтня.
"Жодні переговори про припинення вогню з терористами не мають результатів, це справжні нащадки "власівців", які віроломно порушують усі домовленості", - додав Москаль.
- 2 перегляди
