Бойовики "ДНР" роблять спроби боротьби з масовими випадками грабежів і мародерства. З цією метою запроваджені посади представників "військової поліції".
Як повідомляє у себе в Facebook керівник ІС Дмитро Тимчук, ефективність цього нововведення не помітна, оскільки "поліцейські" призначаються з числа терористів.
За його інформацією, в "ЛНР" також гостро відчувається нестача особового складу.
"Введена система разового залучення бажаючих з числа місцевого населення до участі у штурмах позицій українських військ. За участь у збройній акції обіцяна виплата по 200 грн", - повідомляє він.
- 1 перегляд
