Дощ, який моросив напередодні ввечері, при зниженні температури до -1С - нуля перетворив вулиці столиці на суцільний каток.
Усю ніч автомобільні дороги Києва, наприклад, у Печерському та Шевченківському районах, безперервно посипали піском.
Після півночі, наприклад, пересуватися пішки по тротуарах Хрещатика, без перебільшення, було неможливо. Кияни, щоб не впасти, змушені були йти по клумбах, триматися за поручні і МАФи.
Раніше в КМДА попередили мешканців столиці про погіршення погодних умов на дорогах столиці.
