Міліція Оболоні відкрила кримінальне провадження за фактом крадіжки зі зламом. Непрохані гості, намагаючись винести з квартири киянина дорогоцінні речі, були затримані на "гарячому".
До правоохоронців Оболонського райуправління міліції Києва надійшло повідомлення про те, що невідомі через вікно залізли до квартири.
Помешкання 37-річного чоловіка знаходиться на другому поверсі столичної багатоповерхівки. Коли господаря не було вдома, до його оселі проникли невідомі особи. Повернувшись додому, чоловік побачив, що вікно відчинене, та поспішив повідомити про це працівників міліції.
Правоохоронці оперативно прибули на місце події, та зловмисників було затримано. З'ясувалося, що до квартири дев'ятиповерхового будинку злочинці потрапили шляхом віджиму віконної рами металопластикового вікна. Спритники «купилися» на ту обставину, що до обраної ними квартири було легко дістатися. Вони намагалися винести з кімнати золоті прикраси та дорогоцінні речі. Слідчо-оперативна група районного управління, прибувши на місце події, вилучила у затриманих відеокамеру, наручний годинник, планшет та ювелірні вироби.
У подальшому правоохоронці встановили, що вилучений планшет був викрадений з іншої квартири тієї ж багатоповерхівки.
Наразі слідчим відділом Оболонського райуправління столичної міліції відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка). Затримані перевіряються на причетність до скоєння інших кримінальних правопорушень.
- 1 перегляд
