Близько 12 години ночі до квіткового кіоску на бульварі Т. Шевченка зайшли двоє невідомих. Раптом один з чоловіків дістав ніж та, погрожуючи ним продавчині, відібрали її денну виручку. Одного зі злочинців правоохоронці затримали в аеропорту «Бориспіль». За плечима чоловіків - великий кримінальний досвід.
За словами 21-річної потерпілої, коли вона перебувала на робочому місці, то побачила, як до приміщення кіоску зайшли двоє невідомих чоловіків. Спочатку вона вирішила, що останні хочуть придбати квіти для своїх коханих. Раптом один з них дістав ніж та почав ним розмахувати перед її обличчям, а іншою рукою намагався вирвати з руки дівчини мобільний телефон. Другий чоловік відкрив шухляду стола, дістав коробку з грошима та вийшов з кіоску. За ним послідував і його подільник.
На допомогу дівчині прийшов перехожий. Чоловік випадково став свідком події. Коли один зі зловмисників вибіг з кіоску, чоловік вибив з рук правопорушника коробку з грошима. Не озираючись, злочинці втекли в невідомому напрямку. Всі відібрані гроші залишилися в коробці. Але - небезпечні злочинці продовжували розгулювати містом.
Цілодобова кропітка робота оперативників дала позитивні результати. Вже через кілька днів правоохоронці встановили особи нападників. Ними виявилися неодноразово засуджені громадяни однієї з південних країн, 43-х та 35-ти років. У співробітників карного розшуку була інформація, що один з нападників найближчим часом збирається повертатися на батьківщину. При проведенні операції по затриманню небезпечних злочинців, 35-річного нападника оперативники затримали в аеропорту «Бориспіль». Чоловік очікував на свій рейс. Замість повернення додому злочинець потрапив до СІЗО. Його подільника працівники карного розшуку затримали біля одного з хостелів, де той винаймав спальне місце.
Між собою земляки познайомилися в кримінальному середовищі. Обидва неодноразово відбували покарання за скоєння майнових та тяжких злочинів.
У затриманих потерпіла упізнала осіб, що скоїли відносно неї розбійний напад.
Слідчим відділом Шевченківського РУ ГУМВС України в місті Києві відкрито кримінальне провадження за статтею 187 ККУ «Розбій». Затриманим загрожує до 10 років в’язниці.
Підозрювані відмовляються співпрацювати зі слідством. Не зважаючи на це, правоохоронці зібрали достатньо доказів, які підтверджують їх вину та дають обґрунтовані підстави підозрювати чоловіків у скоєнні тяжкого злочину. На вирок суду чоловіки будуть очікувати у стінах СІЗО.
Правоохоронці впевнені, що затримані особи також причетні до скоєння аналогічних та інших злочинів на території столиці.
Якщо ви впізнали в цих особах громадян, що вчинили стосовно вас або ваших близьких чи знайомих протиправні дії, звертайтеся до Шевченківського РУ ГУМВС України в місті Києві за телефонами: (044) 486-03-06, (044) 278-81-02 або 102. Будь-яка надана вами інформація допоможе слідству.




