На засіданні президії Київради до порядку денного запланованого засідання Київради було внесено , зокрема , земельні та майнові питання .
Про це заявила голова фракції «БЮТ -Батьківщина» у Київраді Тетяна Меліхова , повідомили УНІАН у прес -службі фракції.
« Якщо перші дві сесії по завершенні повноважень Київради були скликані нібито для невідкладних невідкладних питань, без яких Київ не міг функціонувати , то сьогодні провладна більшість безперешкодно наповнює порядку денного загальними питаннями , безперешкодно вносить з голосу питання про надання земель , передачу майна тощо" , - зауважила Меліхова.
Під час президії вона закликала депутатів бойкотувати сесії Київради.
«Всім відомо , що Київрада втратив повноваження ще 2 червня. Всі кияни вважають , що Київрада не має права засідати і приймати будь-які рішення ... Ми як представники киян , обрані ними свого часу до Київради , повинні піти на зустріч суспільству і бойкотувати засідання Київради » , - сказала Меліхова. За її словами, такі дії змусять владу призначити вибори в Києві.
Опозиція наполягає , що обраний у травні 2008 року Київрада VI скликання , який відпрацював свій 5 -річний термін , з 2 червня є нелегітимним. Опозиція вимагає призначити вибори мера столиці і депутатів Київради на 27 жовтня 2013 року.
9 серпня Окружний адміністративний суд визнав Київрада та повноваження секретаря Київради Галини Гереги легітимним до наступних виборів.
3 вересня Київський апеляційний адміністративний суд залишив у силі постанову Окружного адмінсуду .
- 2 перегляди
