"УДАР " спільно з іншими фракціями опозиції вимагає включити до порядку денного Верховної Ради питання щодо проведення виборів мера Києва і Київради. Про це заявила у сесійній залі народний депутат від " Удару" Ірина Геращенко.
За її словами , опозиція тільки в цьому випадку проголосує за прийняття порядку денного , оскільки парламент з самого ранку не може це зробити , оскільки влада не має достатньої кількості голосів. " Повага до місцевої громади - ключовий принцип євроінтеграції. Наша фракція зареєструвала постанову про вибори мера Києва і Київради і ми вимагаємо включити це питання до порядку денного" , - сказала Геращенко.
Вона підкреслила , що все інше - це лукавство і фарисейство , так само як і заяви Президента про євроінтеграцію , який не виконує основної вимоги для цього - звільнення Тимошенко.
