Фракція "УДАР " у Київраді VI скликання виступає за термінове призначення виборів Київського міського голови і депутатів Київради. Про це йдеться в заяві фракції.
"Депутати Київради VI скликання від фракції " УДАР "виступають за повернення киянам права на самоврядування , яке вони отримали ще в 1494 році. Саме кияни через своїх законних представників повинні вирішувати гострі соціально - економічні проблеми міста Києва. Тільки законно обрані представники зможуть не допустити щорічного незаконного вилучення мільярдів гривень з Київського міського бюджету партією влади , яких так не вистачає для забезпечення життєдіяльності та подальшого розвитку нашого рідного міста " , - відзначають в" Ударі " .
Депутати фракції "УДАР " у Київраді VI скликання черговий раз звертаються до депутатів Верховної Ради з вимогою терміново прийняти рішення щодо проведення позачергових виборів Київського міського голови та депутатів Київської міської ради.
