Лідер « УДАРу» Віталій Кличко вимагає від міністра внутрішніх справ Захарченко пояснити , з якою метою і бійці яких внутрішніх військ оточили з усіх боків мирних мітингувальників на Майдані Незалежності .
« На Майдані стоять мирні люди , які прийшли відстоювати свої права. Охороняти їх не треба. Якщо влада збирається влаштувати провокації , то дуже не раджу їй цього робити » , - сказав Кличко.
Віталій Кличко поспілкувався з людьми на Майдані і з представниками внутрішніх військ.
Учасники акції протесту не розходяться і говорять , що їх не залякають .
