Печерський районний суд переніс розгляд справи за позовом Київради до Київської «Батьківщині» , В.Кличко та інших осіб щодо усунення перешкод в користуванні центральними вулицями столиці на 28 січня 2014р . Це сталося після того , як головуюча суддя Горкава відмовилася взяти відвід по даній справі .
Як повідомляють в « Батьківщині» , відвід було заявлено представником « ВО « Батьківщина »Дмитром Ільченко , який вказав на той факт , що сама суддя є стороною у справі , а тому не може її розглядати .
«Як відомо , у своєму позові Київська міська рада вимагала винести рішення проти всіх фізичних та юридичних осіб , які в принципі можуть створювати перешкоди на центральних вулицях міста. Оскільки сам суд знаходиться на Хрещатику , рішення суду повинно стосуватися тих суддів , які в ньому працюють.
Суддя відмовилася від відведення , але відклала розгляд справи , в тому числі у зв'язку з необхідністю додаткового вивчення матеріалів справи » , - інформують у « Батьківщині ».
Коментуючи цю ситуацію , Юрій Одарченко , голови київської організації « ВО « Батьківщина » зазначив , що очевидно , суддя вирішила не грати в ігри , які нав'язані Банкової.
