Лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк заявляє, що голосуванням процедури позбавлення депутатів від опозиції недоторканості є поваленням конституційного ладу.
Про це він заявив журналістам після голосування.
"Ми звертаємось до міжнародного співтовариства. Режим Віктора Янукович і Партія регіонів повністю знищили українську державну владу. Це є ніщо інше , як повалення конституційного ладу та захоплення влади в Україні", - заявив він.
"Їм треба було прийняти зміни до регламенту, які дають можливість саджати опозиційних депутатів за спрощеною процедурою", - зазначив він.
"Тепер 226 рук можуть проголосувати в будь-який момент, будь-де і позбавити депутатів від опозиції недоторканості і можливості боротись за права українців. Це була основна мета сьогоднішнього дійства", - зазначив він.
- 2 перегляди
