Як сьогодні повідомили у відділі зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України в м. Києві , під час проведення оперативно- профілактичної операції «Зброя та вибухівка» , що проводилася на території Києва з 30 серпня по 4 вересня цього року , столичними правоохоронцями затримано 43 - річний уродженець міста Києва - непрацюючий і раніше судимий .
Співробітники управління карного розшуку Головного управління МВС України в місті Києві спільно з відділом карного розшуку Святошинського райуправління провели санкціонований обшук в квартирі по вул. Тулузи , у місті Києві за місцем проживання чоловіка .
Під час обшуку було виявлено та вилучено : пістолет DUO , калібр 6,35 мм , та набої до нього в кількості 14 штук , пістолет ПМР 9 мм , та набої до нього в кількості 20 шт. , Револьвер STALKER - 4 мм , патрони малокаліберні « 22 LR HUNTING SOBSONIC 50 RIMFIRE CARTIDGES » , у кількості 50 шт. Дозвільних документів на дану зброю не було , на запитання правоохоронців , звідки у нього зброя , чоловік не міг дати чіткої відповіді .
Зазначене пригода внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань , за ознаками злочину передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю , бойовими припасами або вибуховими речовинами» .
Відповідно до ст . 263 Кримінального кодексу України - « Носіння , зберігання, придбання , виготовлення , або збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної ) , боєприпасів або вибухових речовин без відповідного дозволу » - карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.
У міліції нагадують , що особа , яка добровільно здала зазначені предмети , що зберігалися в неї незаконно , звільняється від кримінальної відповідальності .
