Як повідомили в прес -службі прокуратури Києва , він засуджений до 5 років позбавлення волі з випробувальним строком на 2 роки , звільнений з посади і позбавлений спеціального звання підполковника міліції.
Суд визнав винним працівника міліції у вчиненні кримінального правопорушення , передбаченого ч.3 ст.369 -2 КК України - «Зловживання впливом ».
Як повідомлялося , на початку серпня працівники столичної прокуратури біля будівлі МВС України затримали правоохоронця «на гарячому » під час отримання 20 тис. грн неправомірної вигоди . Зазначені кошти міліціонер вимагав і отримав від підприємця за сприяння в отриманні обов'язкових довідок- рахунків для реалізації автомобілів і номерних агрегатів .
За даними прокуратури , в ході слідства також було встановлено , що раніше цей працівник міліції « вже встиг провернути подібну фінансову махінацію , отримавши від цього ж підприємця таку ж суму ». Тому загальна сума неправомірної вигоди , яку отримав правоохоронець , склала 40 тис. грн. , Зазначили в прес -службі.
