Здійснюючи контроль суб'єктів , чиновники територіальних органів ветеринарної медицини Київської області регулярно порушували законодавство . Про це свідчать результати низки перевірок , проведених міжрайонною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері в області.
" Виявлено випадки неналежного оформлення документів для проведення перевірок та їх результатів. Працівники здійснювали інспекції без попереднього повідомлення суб'єктів . Нерідко такі перевірки проводилися безпідставно і без оформлених напрямків і наказів на проведення таких заходів.
Знайшовши в діях підприємців порушення , чиновники інспекційного органу не забезпечували належний реальне усунення порушень закону і не контролювали виконання внесених приписів . Крім того , вони не залучали до відповідальності підприємців , які порушували закон у зазначеній сфері " , - йдеться в повідомленні.
На усунення виявлених порушень міжрайонною прокуратурою внесено 19 подань до управління ветеринарної медицини в Баришівському , Білоцерківському , Бориспільському , Бородянському , Броварському , Васильківському , Володарському , Згурівському , Іванківському , Кагарлицькому , Києво -Святошинському , Макарівському , Миронівському , Обухівському , Таращанському , Переяслав -Хмельницькому , Фастівському районі , в місті Біла Церква та Ірпінь .
За результатами розгляду подань до дисциплінарної відповідальності притягнуто 42 посадових особи органів державного контролю .
