Прокуратура Шевченківського району столиці відкрила кримінальне провадження щодо колишніх керівників ПАТ « Київпроект» , які за фіктивними угодами купівлі- продажу цінних паперів вивели з рахунків підприємства майже 20 млн. гривень.
Як повідомили в прес -службі прокуратури Шевченківського району міста Києва, встановлено , що протягом 2011-2012 років посадові екс - особи акціонерного товариства , діючи в інтересах третіх осіб , скуповували за завищеною вартістю акції підприємств , які фактично не здійснювали ніякої діяльності і мали ознаки фіктивності.
Відомості про вчинення колишніми керівниками ПАТ « Київпроект» кримінального правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (Привласнення , розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).
Як повідомлялося , 6 вересня ц.р. прокуратура Шевченківського району Києва повідомила , що почала досудове розслідування за фактом незаконної передачі державних акцій ПАТ « Київпроект» у приватну власність . За даними прокуратури , посадові особи ПАТ « Київпроект » і Регіонального відділення Фонду державного майна України по місту Києву , діючи за попередньою змовою і використовуючи службове становище , перепродали в інтересах приватних осіб частину державних акцій підприємства за заниженою майже вдвічі вартості .
Акціонерне товариство " Київпроект " - одна з провідних столичних організацій , що працює в галузі містобудування , архітектури та інженерно - транспортного будівництва .
