Сьогодні Дніпровський райсуд столиці виніс вирок у кримінальному провадженні про масове отруєння малюків у дитячому садку в Дніпровському районі.
Завідувача , медична сестра і кухарі дитсадка № 455 визнани винними у скоєнні кримінального злочину , передбаченого ч. 1 ст. 137 КК України - неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей.
Завідуючої і медичній сестрі суд призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян , кухареві - 100 неоподатковуваних мінімумів.
Крім того , в якості додаткового покарання суд ухвалив позбавити кожну засуджену права обіймати певні посади строком на 2 роки. Так , завідуючої заборонено займатися організаційно - розпорядчої та виховною діяльністю , медичній сестрі - оздоровчо - лікувальної , кухареві - діяльністю, пов'язаною з громадським харчуванням.
Прокуратура Дніпровського району вивчить вказане рішення суду і після надання йому правової оцінки вирішить питання його оскарження в апеляційному порядку.
Як відомо , з 19 по 22 червня поточного року 43 дитини віком від 3 до 6 років після відвідування дитячого садка № 455 були госпіталізовані з діагнозом « сальмонельоз » , повідомила прес -служба прокуратури Дніпровського району міста Києва.
