Оперативники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Дніпровського районного управління столичної міліції затримали 23 -річного киянина , який налагодив у себе вдома виробництво наркотичних речовин.
У 19-річному віці молодий чоловік отримав у спадок трикімнатну квартиру. І відразу вирішив жити самостійно , окремо від родичів. У його квартиру почали частенько навідуватися його однокурсники , які навчалися разом з ним в одному з медичних інститутів . Гулянки закінчилися відрахуванням з навчального закладу затриманого.
Працевлаштовуватися юнак не поспішав , вирішив здати в оренду одну з кімнат. Квартирант знайшовся досить швидко. Господаря квартири навіть не насторожило те , що той неодноразово був судимий за зберігання наркотичних речовин.
А потім дізнавшись , що хлопець навчався на фармацевта , винахідливий квартирант умовив його спробувати виготовити наркотики в домашніх умовах. Молодий чоловік погодився , і не помітив , як сам став наркозалежним . Доводилося готувати «дози » щодня вже для двох.
Під час санкціонованого обшуку в квартирі затриманого оперативниками було вилучено банки з опієм , більше 20 кілограмів макової соломи та речовини , які використовувалися для виготовлення наркотичних речовин.
Слідчим відділом Дніпровського райуправління порушено кримінальну провадження щодо господаря квартири відразу за двома статтями Кримінального кодексу України - за статтею 317 «Організація або утримання місць для незаконного вживання , виробництва чи виготовлення наркотичних засобів , психотропних речовин або їх аналогів» та статтею 309 «Незаконне виробництво , виготовлення, придбання , перевезення чи пересилання наркотичних засобів , психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту » . Громадянину , який знімав кімнату , теж доведеться відповідати за статтею 309 КК . Затриманим загрожує позбавлення волі на строк до 5 років.
