Шевченківський райсуд столиці оголосив вирок киянину за звинуваченням у розбещенні малолітньої дитини .
Встановлено , що 28- річний вантажник столичного підприємства познайомився з 4-річним хлопчиком у комп'ютерному залі , розташованому в приміщенні поштового відділення на вул. Артема в Шевченківському районі.
Дитина знаходилася там зі своєю бабусею , яка працювала на пошті. Помітивши хлопчика , який з цікавістю спостерігав за відвідувачами , зловмисник запросив його в окрему кімнату , де і скоїв розпусні дії .
Про те , що сталося з дитиною бабуся дізналася тільки будинки і відразу звернулася до правоохоронців , які і затримали збоченця.
Під час винесення вироку суд погодився з позицією державного обвинувачення , визнав чоловіка винним за ч.2 ст. 156 КК України - розбещення малолітнього , і засудив його до 6 років позбавлення волі.
